HAKKIMIZDA

Seven Yatırım ve İnşaat San.Tic. A.Ş., dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulup, bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir. İnşaat Yüksek Mühendisi H.Oytun Seven başkanlığında faaliyet gösteren Seven Yatırım ve İnşaat San.Tic. A.Ş. günümüzde lüks konut projeleri dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olmaktadır.

Seven Yatırım ve İnşaat San.Tic. A.Ş. şirket prensibi olarak teknolojiye yatırım yaparak, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır. Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı Seven Yatırım ve İnşaat San.Tic. A.Ş. projeleri, sektöründe standartları yükseltme ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir.

Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelmeyi ilke edinen Seven Yatırım ve İnşaat San.Tic. A.Ş. gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

DEĞERLERİMİZ

DÜRÜSTLÜK
Şirketimiz için en öncelikli değerimiz, insanlara verdiğimiz önemdir. Tüm çalışmalarımızda ve is ilişkilerimizde, doğruluk ve dürüstlükten taviz vermeyen bir yol haritasıyla ilerlemek ilk koşulumuzdur.

MÜŞTERI MEMNUNIYETİ
Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

SOSYAL SORUMLULUK
Demokratik ortamın, insan haklarının ve çevrenin korunması; eğitim ve hayır işleri, şirketimiz adına kendimizce zorunlu gördüğümüz bir politikadır. İyi bir vatandaş olma bilinciyle toplumsal konularda öncü olarak duyarlı bir şekilde hareket eder; sivil toplum örgütlerinde, kamu yararına olan hizmetlerde, bu konularda uygun faaliyetlerde rol almak amacıyla faaliyetlerimizi gerçekleştiririz. Çalışmalarımızda, Türkiye’nin gelenek ve kültürlerinden taviz vermeyen bir anlayış içerisinde ilerlemek vazgeçilmez anlayışımızdır.

ORTAK AMAÇ

Her bir çalışanımızın ortak amacı, ülkemize ve geleceğimize daha sağlıklı ve nezih yaşam alanları yaratmaktır.

GİZLİLİK
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz. Şirketimizin faaliyetlerine ilişkin gizli bilgileri korur, bu bilgileri sadece belirlenen yetkiler dahilinde ilgili kişilerle paylaşırız.

İDARE
Çalışanların özlük haklarının tam ve doğru biçimde kullanılmasını sağlarız. Çalışanlara dürüst ve adil yaklaşır, ayrımcı olmayan, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmayı taahhüt ederiz. Çalışanlarımızın bireysel gelişimi için gerekli çabayı gösterir, sosyal sorumluluk bilinciyle yer alacakları uygun sosyal ve toplumsal faaliyetlere gönüllü olmaları konusunda da destekler, is hayati ile özel hayat arasındaki dengeyi gözetiriz.

GİRİŞİMCİLİK / YENİLİKÇİLİK
Her bir çalışanımızın ve müşterilerimizin fikirleri bizler için çok önemlidir. Temel unsurların dışına çıkmaksızın, yeniliklere açık ve çağdaş hayatin gerekliliklerine cevap verecek çalışmalarımızı sürdürme amacıyla yola çıkarız. Yeni teknolojiler ile bilgisayar çağının bizlere sağladığı kolaylıklardan da yararlanarak, her geçen gün, hem müşterilerimizle hem de çalışanlarımızla en iyisinin üzerine çıkabilecek çalışmalarımızı sürdürürüz.

————————————————————–

ŞİRKET KÜNYESİ

MERSİS NUMARASI – 0764038907100016
TİCARET ÜNVANI – SEVEN YATIRIM ve İNŞAAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
TİCARET SİCİL NUMARASI – 928180
MERKEZİ – ISTANBUL
ADRESİ – Ali Nihat Tarlan Cad. Bostancı Is Merkezi No:5/11 Bostancı/ ISTANBUL
SERMAYESI – 1.000.000 TL.
YÖNETIM KURULU BAŞKANI – H. OYTUN SEVEN
VERGİ DAİRESİ – ERENKÖY V.D. – 764038901